O nas

mikrocement w salonie

Poznaj naszą firmę

Historia firmy rozpoczęła się w 2017 roku. Wówczas Danylo Shevchenko, (dziś kierownik projektu) zastanawiał się nad wyborem materiału do realizacji nietypowego pomysłu jednego z klientów. Gdy technologia stosowania mikrocementu jeszcze raczkowała, inwestorzy mogli liczyć na wyjątkowe i niepowtarzalne pomysły. Ta idea towarzyszy nam do dziś. 

Przez ten czas zrealizowaliśmy ponad 200 unikalnych projektów. Kluczem do sukcesu było kreatywne podejście do wymagań klienta oraz szczegółowa wiedza technologiczna. W 2021 roku Danylo Shevchenko został inżynierem technologiem w kijowskiej fabryce Solast, która produkuje mikrocement na całą Ukrainę.

Poznaj projekty, z których jesteśmy szczególnie dumni:

  1. Restauracja w Kijowie „Rabbit Habit”. Wykonaliśmy tu pokrycia z mikrocementu na ścianach i na podłodze. Zastosowaliśmy nowatorski design, atrakcyjną kolorystykę i stylowe wzornictwo. Dzięki temu goście mogą napawać się wyjątkową atmosferą. Nasza realizacja znalazła się na liście Top 10 magazynu „ArchDaili”.
  2. Klinika kosmetyczna w Kijowie „IO clinic”. Po realizacji projektu otrzymaliśmy nagrodę za perfekcyjne wykonanie techniczne podłóg z mikrocementu. W ten sposób doceniła nas firma Mapei –  światowy lider w produkcji mikrocementów i innych materiałów.
  3. Salon wina „Sabotage Wine GARAGE”. Nasz profesjonalny zespół zastosował tu technologię „Perracia”. W tym przypadku sam klient wybiera materiały, a my tworzymy powierzchnię. Następnie obrabiamy ją do idealnie równej powłoki. Efektem prac jest unikalny i jedyny na świecie wzór.

Korzyści podczas pracy z nami

icon
15
Awwards

Jakość

Laboratorium firmy dokładnie sprawdza i kontroluje jakość produktów wyjściowych na wszystkich etapach produkcji.
icon
1024
Project

Niezawodność

Solidna reputacja i nowoczesne podejście, ponad 300 zrealizowanych projektów.
icon
1024
Happy clients

Indywidualność

Indywidualne podejście do każdego projektu i życzeń klienta,
icon
99
Up Time

Ekologia

Materiały bezpieczne dla zdrowia ludzkiego i środowiska.

Zamów mikrocement

1. Skontaktuj się z nami w dowolny dogodny sposób i uzyskaj poradę.

2. Zamów wizytę technologa w celu sprawdzenia podstawy mikrocementu w obiekcie, a po inspekcji otrzymasz kosztorys.

3. Uzgodnij termin realizacji i umowę. Dokonaj płatności, a my przystąpimy do pracy.

4. Uzyskaj pożądany rezultat i bądź zadowolony.

mikrocement na ścianie w kuchni